top of page
Search

Zapojení do MOJÍ KARTY

Ve spolupráci s Centrálou cestovního ruchu jižní Moravy nabízíme turistickým cílům a ubytovatelům v území zapojení do nové turistické karty


Co je MojaKarta?


Digitální turistická karta pro výhodné výletování po jižní Moravě. Turisté ji získají, pokud se ubytují aspoň na 2 noci u zapojených ubytovatelů. S MojaKartou mají v kapse (tedy v mobilu) balíček výhodných nabídek na desítky atraktivit všeho druhu. Od vstupu na hrad po degustaci vína. Aby se o atraktivitách turisté zaručeně dozvěděli – o věhlasně známých i objektech mimo davy – všechny propagujeme online i offline. (Zajímá Vás víc? MojaKarta_prakticky.)


ATRAKTIVITY


  1. Abychom Vás zařadili mezi poskytovatele benefitů MojaKarty, je potřeba uzavřít smlouvu s Centrálou cestovního ruchu – Jižní Morava. (Smlouva CCRJM_Atraktivita – stvrzuje zapojení do projektu, neplyne z ní žádné finanční plnění.)

  2. Určíte, jaký benefit chcete návštěvníkům s MojaKartou poskytovat. (Specifikace návštěvnické karty – kompletní přehled/nastavení podmínek MojaKarty.)

  3. Během spolupráce máte povinnost ověřovat platnost karet – pomocí skeneru v mobilní aplikaci, pevného hardware skeneru nebo zadáním 9místného kódu do systému.

  4. Kromě už zmíněné silné propagace po celém kraji získáte také pravidelné cenné statistiky.

Za zapojení do projektu nic neplatíte – je potřeba jen zvážit, na jakou výhodu/slevu budete návštěvníky prostřednictvím karty lákat. Poté už zbývá jen karty poctivě kontrolovat a propagovat MojaKartu.


UBYTOVATELÉ


  1. Abychom Vás zařadili mezi poskytovatele ubytování MojaKarty, je potřeba uzavřít smlouvu s Centrálou cestovního ruchu – Jižní Morava. (Smlouva CCRJM_Ubytovací zařízení – stvrzuje zapojení do projektu.)

  2. Získáte profil na webu Mojakarty. (Specifikace návštěvnické karty – komplet přehled/nastavení podmínek MojaKarty.)

  3. Po potvrzení příjezdu (check in) aktivujete hostům v našem systému jedním klikem kartu dle délky pobytu (min. 2 noci).

  4. Kromě silné propagace získáte také pravidelné cenné statistiky.

Za zapojení do projektu nic neplatíte. Vytvoříte si profil na webu a poté už zbývá jen karty poctivě aktivovat a nabídku MojaKarty propagovat.
Comments


bottom of page